Yurti̇çi̇ Nakli̇ye
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Yurtiçi Nakliye
Yurtiçi Nakliye

Yurt dışına ihraç edilen ürünler ile yurt dışından ithal edilen ürünlerin konteyner ile taşınması işlemlerini periyodik şekilde yapabilen firmamızda bulunan konteyner taşımaya elverişli açık dorseli tırlarımız ile her türlü konteynerin taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Proje kapsamında taşıma sözleşmesi yaptığımız bir çok üretici firmanın üretimini yaptıkları mamullerinin yurtiçi dağıtımlarını tenteli ve açık dorseli tırlarımız ile sağlamaktayız. Gabari dışı ağır nakliyat kapsamında bulunan her türlü ağır yük grubunun yurtiçi taşıma işlemlerini de gerçekleştirebilmekte olan firmamız dorseli tırlara da sahip bulunmaktadır.

Genellikle şantiyeden şantiyeye taşınması planlanan iş makinalarının nakliyelerini karayolu izin belgeli ve eskort araçlar nezaret ve gözetiminde sağlamaktayız. Birçok nakliye firmasının taşıma yapmaktan kaçındığı karadeniz ve doğu Anadolu illerimizin tamamına yurdumuzun dört bir yanından nakliye seferleri düzenlemekte, gerek standart tenteli, gerek frigo dorseli ve gerekse lowbed dorseli tırlara uygun her türlü yükün nakliyesini rahatlıkla yapabilmekteyiz. Yurtiçi nakliye çalışmalarında kullandığımız tır ve kamyonlarımız yapmakta olduğu tüm taşımaları sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Yurtiçi nakliye piyasasında en önemli etkenlerin başında güvenli taşımacılık ve uygun taşıma fiyat ve koşulları gelmektedir.

Bu anlamda özellikle titiz çalışma ve araştırmalar yaptıktan sonra sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız yüksek modelli tırları ile sektöre adım atmış, deneyimli şoförleri ile güvenli taşıma hizmeti sunmaya başlamış ve taşıma navlunlarını müşteri beklenti ve taleplerine uygun şekilde sunmaya önem göstermektedir. Yurt içinde taşınması planlanan her türlü yük grubunun nakliyesi ile ilgili fiyat ve detaylı bilgi almak üzere firmamızın iletişim bölümünde yer alan telefon ve mail adreslerine taleplerinizi yazılı veya sözlü olarak bildirebilir, her an görev başında bulunan tecrübeli operasyon ekibimizden navlun teklifleri alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın