Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Karayolu Nakliye

Karayolu Nakliye

Diğer nakliye çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha hızlı bir şekilde yükü hedefe teslim eden kara yolu bir diğer önemli tarafı ise yükü tam adresine kadar sorunsuz ulaştırabilmesidir.

Konteyner Taşımacılığı

Konteyner Taşımacılığı

Gökmavi Lojistik ambalajlama depolama, stok kontrol etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç nakliye gibi faaliyetlerin tamamını uygun araçları ile Kaliteden ödün vermeden,müşterilerine en iyi ve mükemmel hizmet sunar. Bu süreç boyunca, en son bilişim ve enformasyon sistemlerini kullanır

Tüm Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

Bir aracı doldurmayacak kadar yükün taşınması gerektiği durumlarda, aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yükleri, aynı araçla taşınabilir, buna parsiyel taşımacılık denir.Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Ağır Nakliyat Hizmeti 2005 yılında faaliyete başlayan firmamız yıllardır başarılı çalışmalar yaparak hem bu sektörde deneyim kazanmış ve adını duyurmuştur. Kocaeli ofis ve Bazı şehirlerde bulunan çok sayıda acenteleri ile çalışmalarını sürdüren firma ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir.

Yurtiçi Nakliye

Yurtiçi Nakliye

Yurt dışına ihraç edilen ürünler ile yurt dışından ithal edilen ürünlerin konteyner ile taşınması işlemlerini periyodik şekilde yapabilen firmamızda bulunan konteyner taşımaya elverişli açık dorseli tırlarımız ile her türlü konteynerin taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın